Champagne Genootschap Aalst

Home
home

Agenda Champagnegenootschap / Agenda
Confrérie d'Alost

agenda

Geschiedenis / Histoire

Gallery / Galerie
gallery

Bezochte champagnehuizen / Viticulteurs / Maisons visité(e)s
bezochte champagnehuizen

Links / Liens
Links

Verzamelaars / Collectionneurs
verzamelaars

Ruilbeurzen / Bourses d'échanges

Het weer in Reims
Le temps à Reims

Le Temps

Vraag het de
voorzitter / Questions au président

Gastenboek / Livre d'or

Uw mening / Votre opinion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wil je graag uw gegevens in onderstaande tabel? klik dan hier

Vous voulez vos coordonnées dans notre liste? Cliquez ici

Naam
Land
email
website
Paul Lievens
belgië
paulli@skynet.be http://champagne-aalst.be/
Dirk De Meerleer
belgië
dirk.demeerleer@skynet.be  
Geert Chiau belgië Geert Chiau  
Jos De Vits belgië Jos De Vits  
Koekoekx Rudy belgië funball@skynet.be http://www.rudys-collections.be/
Familie Bellens belgië Jarbellens@hotmail.com http://users.skynet.be/ClRiJaMa.kroonkurken/
Wim Moerman belgië wim_moerman@telenet.be http://www.123champagne.be
Willy Pandelaere belgië christinesolange@telenet.be  
Werner De Graeve belgië werner.de.graeve@pandora.be  
Gilbert De Laet belgië gilbertdelaet@skynet.be  
Eddy Duquet belgië eddy.duquet@telenet.be http://users.telenet.be/eddyduquet/
Carlos Ornelis belgië ornelis@pandora.be www.capsules.be
Eddy Kellens belgië eddykellens@skynet.be  
Jean-Pierre Symoen belgië jpsymoen@hotmail.com http://jpscaps.com
Georgette Devriese belgië georgette.mg@skynet.be http://users.skynet.be/georgettedevriese
Tom Wouters belgië tomwouters123@hotmail.com  
Van Laethem Kirsten belgië bozzelbubbels@gmail.com  
Réginald Mortier belgië reginald.mortier@gmail.com http://users.telenet.be/regi-bubbels
Frank Cailliau belgië frank.cailliau@skynet.be  
RODDE Jean –Pierre Frankrijk caps-jp@libertysurf.fr www.chez.com/capselan78
placobulles78.ifrance.com
Yvan DEBELS belgië capsulesmania@telenet.be www.123website.nl/capsulesmania
Walraevens Marleen belgië marleen.walravens@skynet.be  
Van De Velde Marcel belgië marcelvdv@skynet.be  
Jean-Claude Muret
Frankrijk jeanclaudemuret@aol.com placograndouest.canalblog.com/
Geert Vandegehuchte Nancy Cattrysse belgië nancy.cattrysse@b-holding.be  
Isidoor Thielens belgië isidoor.thielens@telenet.be  
José Borry
belgië jose.borry@skynet.be  
Francine Cramer belgië fr.etoile@hotmail.com  
Koekoekx Rudy belgië   www.rudys-collections.be
Patrick Degruyter belgië patrick.degruyter@telenet.be http://groups.msn.com/Champagnecapsules
Inge Pirar belgië inge.pirar@skynet.be  
Jean-Marie Delbaere belgië jm.delbaere@skynet.be users.skynet.be/jmd-caps/
Vander Paelt James belgië jamesvanderpaelt@base.be  
Visschers Roger belgië zeno46@skynet.be www.everyoneweb.com/champcap/
Fabian Jouret belgië fabian.jouret@telenet.be  
Alain Paviot
Frankrijk paviot.alain@neuf.fr alain-paviot.6te.net/index.htm
Blomme Brigitte belgië blomme.brigitte@telrnet.be champagnecapsules
Roelens Brigitte belgië vervaeck-roelens@skynet.be
 
Sonja Van Praet belgië sonja.van.praet@telenet.be www.champagnecapsules-sonja.be
Eddy Mullebrouck belgië eddy.mullebrouck@skynet.be  
Joelle Leborre Frankrijk gerardleborre@aol.com
 
Claude Gillot belgië claude.gillot@belcenter.com  
Van Overtvelt Cecile belgië cecvano@gmail.com  
Frans Van de Winckel belgië frans.vandewinckel@skynet.be  
Dirk Nijs belgië   www.dirknijs.be
Dirk De Kesel en Martine Braeckman belgië dirkdekesel@telenet.be  
Michel Teneur Frankrijk michel.teneur@tele2.fr  
Bjorn Dettmaring belgië tessadeneve@hotmail.com  
Louis Wauters belgië wautlou@skynet.be  
Jos Vriends belgië josvriends@telenet.be  
Hanneke Dreves belgië hannekeleon@hotmail.com www.capsuleshasselt.be
Eric Coulon Frankrijk ercoulon@wanadoo.fr http://www.capsartois.fr/
Hugo en Rita Debrie-Van Gossum belgië hugo.debrie@telenet.be  
Bart Dhondt belgië bart.dhondt8@telenet.be  
Elke De Smedt belgië elli.desmedt@telenet.be www.elkedesmedt.be
Hedwig Van der Eecken belgië van.der.eecken.hedwig@skynet.be  
Louis Bénézeth Frankrijk lfb.benez@wanadoo.fr  
Michel LASPOUSSAS Frankrijk michellaspoussas@sfr.fr michellaspoussas.perso.sfr.fr/
Hanneke & Leon Dreves belgië hanekeleon@hotmail.com www.capsuleshasselt.be
Arents Maurice belgië maurice.arents@pandora.be  
Hilde Weekers belgië hildeweekers@telenet.be  
Dumon Philip belgië phd@telenet.be 1chamcap.multiply.com/
Stefaan De backer belgië stefaandebacker@telenet.be  
Frederik Froyman belgië frederikfroyman@hotmail.com  
Mieke Paelinck belgië mieke.paelinck@telenet.be  
Wendy Watté belgië wendywatte@skynet.be  
Marc Van Pellicom belgië Masther@skynet.be  
Vermaelen François belgië f.vermaelen@skynet.be www.francoiscaps.net
Symoens Lucrece belgië lucrecedesimpel@hotmail.com  
Reginald Deceuninck belgië reginald.deceuninck@telenet.be  
Laforce Philippe belgië philippe.laforce@telenet.be  
Michel JORDENS belgië jordens.michel@skynet.be  
Bertine Speybrouck belgië chamcap@hotmail.com www.chamcap.be
Albert Henry Frankrijk adhenry@club-internet.fr  
Juan Carlos Spanje jcoltra@yahoo.com  
Mario Watté belgië champagne-capsules@hotmail.be www.marioscapsules.be
Henri Charlier belgië henricharlier@skynet.be  
Christelle Surmont belgië christelle.surmont@skynet.be  
Chesneau Bruno Frankrijk chesneaubruno@neuf.fr  
Hugo Proot belgië hugo.ginette.proot@skynet.be  
Willy Verheyden belgië willy.verheyden@pandora.be blog.seniorennet.be/willy2771
Marita Van Steenberge belgië marita.vansteenberge@skynet.be  
Francine Cramer Frankrijk fr.etoile@hotmail.com  
Vandevyver Katharine belgië rino.products@telenet.be  
Hugo Bollue belgië hugobollue@yahoo.fr  
Huet Christophe Frankrijk chrishuet@neuf.fr christophecaps.over-blog.com
Marleen Schelfhout belgië marleen.schelfhout@telenet.be  
Harry De Caluwe belgië harrydecaluwe@hotmail.com users.telenet.be/champagnecapsule
Windels Jacques belgië jacqueswindels@skynet.be  
Johnny Dillen belgië 156@skynet.be  
De Corte Kevin belgië   http://www.champagnecapsules-decorte.be/
Patrick Massaer belgië patrick.massaer@skynet.be  
Vanhove Margareta belgië Rogier.vangampelaere@telenet.be  
Norbert Verberckmoes belgië nverberckmoes@skynet.be  
Guy VAESEN belgië guy.vaesen@hotmail.com  
Mario Watté belgië mario.watte@gmail.com www.marioscapsules.be
LAGAST JACK belgië blankenbergsliftservice@telenet.be www.champagne-capsules.be/
Annie WITHOFS belgië anwithofs@hotmail.com www.capsannie.be/
Linda Bouckenooghe belgië linda.bouckenooghe@telenet.be  
Claudine Wittevrongel belgië Claudine.wittevrongel@skynet.be  
Robert Van Marcke belgië robert.van.marcke@telenet.be  
Robert Van Marcke belgië robert.van.marcke@telenet.be  
Pollyn Johan belgië Johan.pollyn@gmail.com  
Jean-François Soetens belgië soetensjf@hotmail.com  
Vandeputte Roberta belgië robertavandeputte@hotmail.com  
Leslie Verpoorte belgië evershaim@icloud.com  
Etienne Nevens belgië etienne.nevens@telenet.be  
Anita De Neef belgië anita.de.neef@telenet.be  
Leen De Greef belgië leendg@hotmail.com  
Robert Baetens belgië robertbaetens@outlook.BE  
Leen Vanaert belgië leen.vanaert@skynet.be